#Diarovavyzva 2021

DIářová výzva - Fleppi.cz

Loni jsem se poprvé rozhodla uspořádat v rámci svého blogu Wish. Hope. Life. celoroční  výzvu. Chtěla jsem uceleně na něčem pracovat a zapojit do toho ostatní tvořivé duše. V té době po internetu tolik kreativních výzev nekolovalo a #clipbookvyzva měla dobrý ohlas. Celá byla zaměřená na tvoření a zkoušení nových věcí.

Letos jsem se rozhodla v celoroční výzvě pokračovat, jen jsem ji zaměřila víc konkrétně, a to přímo na diáře. Často mi chodí dotazy ohledně vedení diáře – co si mám do něj všechno psát? A můžu tam psát tohle? A co si tam píšeš ty? Každý tak trochu hledá tu správnou cestu, která mu pomůže zorganizovat život.

Věřím, že každý to s diářem máme trochu jinak a každému vyhovuje takový systém, který si ušije přímo na své potřeby. Jenže jak takový systém sestavit a jak poznám, že tohle je to pravé? Je to vlastně jednoduché, je potřeba zkoušet. Testovat různé možnosti a pak se upřímně zamyslet nad tím, jestli mi tohle opravdu vyhovuje, anebo je to pro mě vlastně ztráta času. Někomu do diáře stačí psát základní věci jako schůzky, lékaře, narozeniny, srazy, úkoly a někdo si rád vede statistiky o všem možném. Každý jsme jiný a nic není špatně.

A tohle všechno mě vedlo k tomu, že letos společně budeme zkoumat, co nám v diáři vyhovuje a co ne. Některé úkoly nebudou příliš speciální, ale vždycky danou věc můžu zkusit jinak, než jsem zvyklá a zároveň se můžu nechat inspirovat od ostatních.

Příjemným bonusem je záštita od Filofaxu, který každý měsíc jednomu z účastníků věnuje dárek. Stačí splnit úkol, poslat fotografii anebo použít hashtag #diarovavyzva. Tak pojďte do toho se mnou!

Co vy na to? Účastnili jste se loňské výzvy? Zaujala vás ta letošní?
Více informací o této výzvě najdete na mém osobním blogu.

Míša Tomanová

Share: