Vytiskni si | DIY samolepící bloček s potiskem

Nevím, jak přesně se listům ze samolepících bločků říká, každopádně je určitě všechny znáte a možná i dost často používáte. Takové ty klasické čtvercové (7,6 x 7,6 cm). Já je mám na všechny důležité úkoly a rychlé poznámky. Při brouzdání po netu jsem narazila na návod, jak si je designově vylepšit a hned jsem je chtěla mít taky tak úžasné. Takže jsem vytvořila 3 designy, které se mi nejvíce hodí, a to to-do list Dnes musíš zvládnout, upomínkový list Nezapomeň a každodenně potřebný Nákupní seznam.

Jak si takové lístky vytvoříte taky? Je to jednoduché. Na konci článku jsou dva odkazy se šablonou. Jeden na podkladovou stránku a druhý s potiskem. Takže ty si stáhněte. Na papír A4 vytiskněte podklad a do volných volných okýnek vlepte jednotlivé listy samolepícího bločku. (Text DOLE musí být (zcela nečekaně 🙂 dole )

Poté vložte papír s nalepeným listy znovu do tiskárny a vytiskněte pdf s šablonou potisku. A máte hotovo 🙂
Prosím, berte na vědomí, že všechny tiskoviny zdarma jsou pouze pro osobní účely a je zakázáno používat je pro komerční účely. Neváhejte mé tiskoviny a obrázky sdílet na svém blogu nebo sociální síti, vždy ale, prosím, uveďte odkaz zpět na tuto stránku. Prosím NEUVÁDĚJTE odkaz přímo na PDF soubor ke stažení ale na stránku, kde se dá soubor stáhnout. Děkuji, že respektujete má autorská práva!
Share: