Meet PAPÍR 2019: Úsměvy, radost a velké díky!

Meet PAPÍR 2019

Tolik dojmů, a přesto mi došla slova! A já myslím, že nebudu jediná, kdo ještě teď popadá dech a je stále myšlenkami na místě, kde se pro kousek papíru na chvíli zastavil čas. Máme za sebou druhý ročník festivalu Meet Papír, který byl tentokrát v Praze i Brně. A mě napadá jen jedno slovo, které vám chci napsat. Díky. Jedno velké díky.

Meet PAPÍR 2019

Byla to jízda a máte to na svědomí vy!

Sotva jsme se s mamkou stihly napít vody a slupnout pár bonbonů na energii, už jsme viděly v Praze i Brně ty obrovské fronty. Opravdu se mi to nezdá a stojí vám za to vystát si u nás řadu? Jenže to nejlepší teprve přichází, jakmile se naše oči střetnou. Vaše radost, dobrá nálada a úsměvy byly doslova nakažlivé a neustále nám dobíjely baterky. Velké díky každému, kdo se u nás zastavil a třeba si i něco odnesl. A moc zdravíme všechny, se kterými jsem se mohly seznámit osobně. Jste úžasní a bylo skvělé se o tom zas a znovu přesvědčit i naživo.

Meet PAPÍR 2019

Děkujeme!

Velké díky patří nejen vám všem, kdo jste se u nás zastavili. Zároveň moc děkujeme pořadatelce Jitce Štádlerové za milé pozvání a vůbec celou akci. Pro nás, milovníky a milovnice papíru, přesně tohle chybělo. Ráj na zemi, neskutečný proud pozitivní energie a lidé, kteří v tom jedou s námi. Moc ráda jsem potkala Barču z Lepikaro, Marťu z Printintin, Hanku z Life Designer, holky z Jil Sisters, Petru z Vipeta Paperie a mnohé další. Užily jsme si milou společnost sousedů z Filofax a já byla opravdu vděčná Dominikovi z KAROUCH za půjčení kabelu k telefonu. Doslova mi zachránil život! Oni a všichni ostatní mají opravdu přenádherné věci a kdyby bylo více času, nejspíš bych vykoupila úplně všechno.

Meet PAPÍR 2019

Jsem opravdu ráda za nás tvůrce, které jste na Meet Papír podpořili. Za každým takovým zápisníkem, samolepkami či TO DO listem je totiž lidský příběh. Stojí za tím konkrétní člověk, který dělá svou práci poctivě, s obrovským nasazením a má upřímnou radost, když se jeho produkty lidem líbí. Já nejsem výjimkou. Vždyť jen díky vám mohu dělat to, co mě opravdu baví. A že to baví i vás je to nejlepší, co se mi mohlo přihodit!

Lucka - Fleppi design team

Share: